Niewłaściwa segregacja

Dnia 30 czerwca 2017 roku dyżurny Straży Miejskiej w Bolesławcu otrzymał informację od pracownika Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej o wyrzuconych przy obudowie śmietnikowej przy ul. Cichej elementach plastikowych oraz szkle pochodzącym z rozbiórki samochodu.

 

Niezwłocznie na miejsce zdarzenia skierowano strażników miejskich, którzy potwierdzili zgłoszenie – przy obudowie śmietnikowej były pozostawione spore ilości odpadów. W toku czynności służbowych ustalono sprawcę zaśmiecenia terenu, który został ukarany mandatem karnym. Został także zobowiązany do uprzątnięcia odpadów, z czego się wywiązał. 

Straż Miejska w Bolesławcu zwraca się z prośbą o reagowanie na osoby, które zaśmiecają nasze miasto i przekazywanie do naszej jednostki takich informacji. Ułatwi to ujawnienie sprawcy zaśmiecenia i pozwoli mieszkańcom cieszyć się czystością.

Additional information

Ta strona korzysta z plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information