Kolejny sprawca zaśmiecenia ukarany

Dnia 17 maja 2018 roku dzięki podjętym czynnościom służbowym ukarano kolejną osobę, która zaśmieciła miasto ceramiki. Dnia 11 kwietnia 2018 roku dyżurny otrzymał zgłoszenie, iż na terenie targowiska przy ul. Wesołej n/n mężczyzna podjechał samochodem i wyrzucił przy pojemnikach na odpady worek ze śmieciami.

 

Skierowany na miejsce patrol potwierdził, iż przy żółtym pojemniku przeznaczonym na  odpady plastikowe pozostawione są rożnego rodzaju odpady zmieszane. Ustalono, iż mężczyzna, który je pozostawił najpierw wielokrotnie się rozglądał, czy nikt go nie widzi. Dzięki dalszym czynnościom służbowym sprawca zaśmiecenia został ustalony i ukarany mandatem karnym.

Straż Miejska w Bolesławcu zwraca się z prośbą o reagowanie na osoby, które zaśmiecają nasze miasto i przekazywanie do naszej jednostki takich informacji. Ułatwi to ujawnienie sprawcy zaśmiecenia i pozwoli mieszkańcom cieszyć się czystością.

Additional information

Ta strona korzysta z plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information