Podział miasta na rewiry

Nr rewiru

 Nazwy głównych ulic

 Imię i nazwisko - nr służbowy

1.

Osiedle Kwiatowe, Widok, Ceramiczna, Wiaduktowa, Tunelowa, II Armii Wojska Polskiego

Malwina Krysa – 017

2.

Osiedle Kościuszki, Kościuszki, Góralska, Słowiańska, Kraszewskiego, Traugutta, Łąkowa, Orzeszkowej, Staszica, Stolarska, Akacjowa, Wierzbowa, Miodowa, Topolowa, Wałowa, Klonowa, Graniczna 

Mariusz Zborowski – 012

3.

Zgorzelecka, Dolne Młyny, Wróblewskiego, Bohaterów Getta, Mostowa, Bema, Kazimierza Wielkiego, Jezierskiego, Małachowskiego, Dębowa, Lipowa, Konstytucji 3-go Maja, Nadrzeczna

Mariusz Zborowski – 012

4.

Cieszkowskiego, Kościuszki, Polna, Hutnicza, Modłowa, Przemysłowa

Jarosław Fredyk – 014

5.

Staroszkolna, Wańkowicza, Gałczyńskiego, Jana Pawła II, Al. Tysiąclecia, Spokojna

Jarosław Fredyk – 014

6.

Piastów, Spokojna, Konradowska, Kopernika, Kosiby, Starzyńskiego, Kleeberga, Narutowicza, Murarska, Kilińskiego

Diana Frydrych – 008

7.

Łasicka, Pl. Pokoju, Marcinkowskiego, Słoneczna, Zaułek, Okrzei, Krótka, Kasztanowa, Niepodległości, Al. Wojska Polskiego, E. Plater, Ślusarska, Jeleniogórska, Zwycięstwa, Herberta, Konopnickiej, Kołłątaja, Żeromskiego, Korfantego, Artyleryjska, Zagłoby, Reja, Andersa, Saperska, Rzemieślnicza, Karkonoska, Leśna, Willowa, Matejki, Pasteura, Domeyki, Dąbka, Skargi, Sucharskiego, Obrońców Westerplatte, Batorego, Sobieskiego, Baczyńskiego, Meissnera, Sikorskiego, Witosa

Marcin Pura – 019

8.

Lubańska, Reymonta, Śluzowa, Warszawska, Gdańska, Pl. Piastowski, Kwiatowa, Mazowiecka, Orla, 10 Marca, Pomorska, Masarska, Bobrowa, Sportowa, Rajska, Spacerowa, Żwirowa, Zabobrze, Agatowa, Skalna

Malwina Krysa – 017

9.

Garncarska, Łokietka, Górne Młyny, Mała, Piaskowa, Partyzantów, Kubika, Komuny Paryskiej, Kutuzowa, Magistracka, 1-go Maja, Karpecka, Chopina, Zacisze, Bankowa, Wąska, Obrońców Helu, Mikołaja Brody, Opitza, Drzymały, Wybickiego, Prusa, Rynek, Kościelna

Marcin Pura – 019

10.

Wesoła, Tamka, Grunwaldzka, Targowa, Armii Krajowej, Szkolna, Braci Śniadeckich, Teatralna, Sądowa, Daszyńskiego, Mickiewicza, Pl. Wolności, Kaszubska, Ogrodowa, Słowackiego, Chrobrego, Sierpnia’80, Głowackiego, Asnyka, Karola Miarki, Żwirki i Wigury, Ciesielska

Piotr Mikołajczyk – 004

11.

Żwirki i Wigury, Karola Miarki, Podgórna, Zygmunta Augusta, Spółdzielcza, Chrobrego, Królowej Jadwigi, Piotra i Pawła, Asnyka, Fabryczna, Buczka, Bielska, Łukaszewicza, Cicha, Parkowa, Bankowa, Tyrankiewiczów, Dzieci Wrześni, Górników

Adrian Jarosławski – 018

Additional information

Ta strona korzysta z plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information